Other Content
Dealer Roku 2023 Dealer Roku 2023

Dealer Roku 2023

W roku 2023 ponownie staneliśmy na podium wśród najlepszych dealerów, zdobywając tytuł Dealera Roku 2023 tym razem na miejscu drugim.

Dodatkowo, po raz drugi z rzędu, otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Dealera Roku Samochodów Używanych.

Nasze osiągnięcia zostały również wyróżnione nagrodą specjalną za najwyższy poziom udziału w rynku lokalnym, przyznawaną przez Volkswagen Financial Services.

 

Tak było w 2022 roku

 

Z dumą informujemy, że nasz salon samochodowy został uhonorowany dwiema prestiżowymi nagrodami: Dealer Roku 2022 oraz Dealer Roku 2022 Samochody Używane. To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszej ciężkiej pracy oraz poświęcenia całego zespołu w celu zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za te nagrody, które są dla nas wyjątkowym osiągnięciem i uznaniem, przyznanym za nasze wysiłki. 
Wierzymy, że nasza pasja i zaangażowanie w branży motoryzacyjnej przekłada się na zadowolenie naszych klientów i to właśnie dla nich stale rozwijamy naszą ofertę i doskonalimy nasze umiejętności.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali nam w zakupie swojego samochodu oraz za okazane nam zaufanie. Chcielibyśmy także podziękować naszemu zespołowi za ich ciężką pracę, zaangażowanie i poświęcenie.

Jesteśmy dumni, że możemy świadczyć usługi na tak wysokim poziomie i obiecujemy to kontynuować.