O firmie

O NAS

G&G AUTO


Nasza grupa działa od ponad 27 lat na podkarpackim rynku - od początku współpracując z VGP. Pierwszy salon VW otworzyliśmy 1.01.94 r. w Rudniku nad Sanem. Szybki wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat '90 oraz nowe standardy importera zainicjowały zmianę lokalizacji na Stalową Wolę. W 2011 roku nastąpił kolejny przełomowy moment w dziejach naszej firmy – budowa 3 nowych salonów VW, Audi i SEAT oraz przeniesienie działalności Prezesa Stanisława Górskiego do Rzeszowa. Niecałe 7 lat po „przeprowadzce” do Rzeszowa , 1.04.2018r. w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Autorud, staliśmy się przedsiębiorstwem o nazwie Autorud Rzeszów Sp. z o.o., którego jedynym właścicielem został Stanisław Górski.

2020 to kolejny niezwykły dla nas rok, w którym przejęliśmy dealerstwa Autohaus Otto w Lublinie i przybraliśmy nową nazwę G&G Auto. W salonach G&G Auto kupić można nowe samochody znanych i cenionych marek: Audi, Volkswagen, VW Dostawcze, SEAT i Skoda oraz samochody używane w ramach programu Audi: Select Plus oraz Das Welt Auto.

G&G Auto to nie tylko salony samochodowe, to także wysokiej jakości usługi serwisowe i finansowe oraz sprzedaż części i akcesoriów wszystkich wymienionych wyżej marek.

www.ggauto.pl